Modrá pyramida stavební spořitelna

Modrá pyramida stavební spořitelna – působí na trhu od roku 1994 – tehdy ještě pod názvem Stavební spořitelna Komerční banky. Ke změně názvu i celé image spořitelny došlo v roce 2005. Počtem klientů se řadí na třetí místo mezi stavebními spořitelnami. V roce 2005 a 2006 získala ocenění Banka roku v kategorii stavebních spořitelen.

Modra pyramida stavební spořitelna nabízí tyto 4 druhy spoření: Stavební spoření, Spoření Mopísek, Spoření Mopy Junior a Maxi spoření. „Stavební spoření“ je klasickým spořením, kdežto Spoření Mopísek je přízpůsobené pro příležitost narození dítěte, vstupu dítěte do školy apod. Spoření Mopy Junior je určeno pro studenty, učně, nebo mladé klienty, kteří jsou již zaměstnání. Maxi spoření je kombinací stavebního spoření a penzijního připojištění, kde v obou případech klient čerpá podporu od státu. S tímto spořením lze získat přínos ve výši 6 600 Kč.

Tato spořitelna nabízí dlouhý seznam úvěrů, kde kromě úvěru ze stavebního spoření a překlenovacího úvěru nalezneme také: Hypoúvěr, Hypoúvěr Garant, Rychloúvěr, Pohotovostní úvěr, Úvěr na družstevní bydlení a Hypotéky KB. Hypoúvěr v sobě kombinuje výhody hypotéky a úvěru ze stavebního spoření. Hypoúvěr Garant je v podstatě stejný jako Hypoúvěr, ale od začátku do konce splácení úvěru je klientovi garantována výše splátek. Rychloúvěr nabízí rychlé vyřízení úvěru s minimem požadovaných dokladů a bez nutnosti ručitele. Pohotovostní úvěr poskytuje klientovi finanční prostředky z překlenovacího úvěru, nebo úvěru ze stavebního spoření ještě před tím, než má vybranou konkrétní nemovitost. Úvěr na družstevní bydlení poskytuje možnost financovat byt, který je v družstevním vlastnictví.

Modrá pyramida stavební spořitelna poskytuje také možnost uzavřít hypotéky Komerční banky. Více informací naleznete na www.modrapyramida.cz.